DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Arzu z Cennet takmer prišla o život: Autonehoda cestou na natáčanie

17. 06 2020 08:00 | jt
Cennet - Arzu (Esra Ronabar)
Cennet - Arzu (Esra Ronabar) Foto: Eccho Rights

Krásna herečka mala množstvo zlomením a musela podstúpiť operáciu.

Tureckú herečku Esru Ronabar môžete aktuálne vidieť na obrazovkách televízie Doma v úspešnom romantickom seriáli Cennet ako Arzu - biologickú matku hlavnej hrdinky Cennet, ktorú hneď po narodení opustila.

Hoci 42-ročná Esra bola v našich končinách doteraz neznáma, v krajine polmesiaca je vychýrenou nielen televíznou a filmovou, ale aj divadelnou herečkou.

TIP: Melisa z Cennet sa ukázala v bikinách: To je sexy postavička

V súkromnom živote je manželkou tureckého herca Barışa Falaya, ktorého z našich obrazoviek môžete poznať ako Aliho zo seriálu Ezel či Haruna z populárnych Vymenených životov. Spoločne vychovávajú 11-ročného synčeka Maviho Rüzgara.
 
Sympatická herečka sa v roku 2013, na ceste na nakrúcanie seriálu Poviem ti tajomstvo (Sana Bir Sır Vereceğim), stala obeťou ťažkej autonehody. Esra mala množstvo zlomením a musela podstúpiť vyše päťhodinovú operáciu. Pre zranenia musela dokonca odísť zo spomínaného seriálu. Našťastie, všetko dobre dopadlo, Esra sa dala po čase pomocou lekárov do poriadku a dnes nás opäť môže tešiť svojím majstrovským herectvom.

Zdroj: Instagram/esraronabar

Sledujte seriál Cennet v pondelok až štvrtok o 20:30 h na Doma!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na