DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 10. epizóda

06. 04 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 10. epizóda
Cennet: 10. epizóda Foto: Eccho Rights

Suna a Selim sú v šoku, keď im Cennet povie, že než Mukaddes zradilo srdiečko, navštívila ju jej mama - a ukáže im jej brošňu ako dôkaz!

Selima (Berk Atan) rozladí a znepokojí Orhanovo (Yusuf Agkün) priznanie, že je zaľúbený do Cennet (Almila Ada). Má asi tisíc dôvodov spochybňovať úprimnosť jeho citov! Nilgün (Çiçek Acar) naveľa-naveľa odpustí Melise (Zehra Yılmaz), keď v jej nezdravom odhodlaní chrániť Selima hoc aj za cenu vlastného života spozná dôverne známu vlastnú posadnutosť. Seme (Ebru Nil Aydın) stačí jediný pohľad na Arzu (Esra Ronabar) a hneď vie, že sa muselo stať niečo zlé. Jej prefíkanej neveste sa však podarí odvrátiť podozrenie, keď zo seba opäť raz urobí úbohú obeť okolností. Cennet má veľký strach o babičku (Güler Ökten), ktorá po ťažkom infarkte skončila v nemocnici. Ani Suna (Süeda Çil), ani Selim ju nedokážu utešiť.

Po rozhovore s mamou začne Mahir (Hazım Körmükçü) pochybovať o tom, či sa konflikt Arzu s Özlem (Ebru Destan) skutočne odohral tak, ako všetkým tvrdí jeho manželka. Suna a Selim sú v šoku, keď im Cennet povie, že než Mukaddes zradilo srdiečko, navštívila ju jej mama - a ukáže im jej brošňu ako dôkaz!

Keď sa Arzu uprostred noci pokúsi nenápadne vypariť z domu, pristihne ju svokra. A tentoraz sa jej z nepríjemnej situácie nepodarí len tak vykrútiť. Nilgün znova podľahne hystérii, keď zistí, že Selim nespal doma...

Sledujte v utorok, 7. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v pondelok, 1. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na