DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 11. epizóda

07. 04 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 11. epizóda
Cennet: 11. epizóda Foto: Eccho Rights

Na Arzuinu smolu sa Selim so žiadosťou o pomoc pri hľadaní majiteľky záhadnej brošne obráti akurát na jej svokru Semu!

Arzu (Esra Ronabar) urobí veľkú chybu, keď sa v snahe nájsť brošňu, ktorá by ju mohla prezradiť, drzo vláme do bytu úbohej Mukaddes (Güler Ökten) – prichytí ju totiž Suna (Süeda Çil), ktorá jej s opovrhnutím šplechne do tváre nielen to, čo si o nej myslí, ale i kde nájde to, čo hľadá. Beste (Sude Nur Yazıcı) sa márne snaží utešiť Cennet (Almila Ada), ktorá vo svetle najnovších udalostí začína vážne pochybovať o matke, ktorú si celé tie roky idealizovala a ktorej absenciu všemožne ospravedlňovala. Keď Özlem (Ebru Destan) príšerne zmláti jej nehodný priateľ a oberie ju o všetky peniaze, nevie, čo má robiť, a tak sa obráti na jediného človeka, ktorý jej vždy veril a pomohol, keď potrebovala... Na Mahira (Hazım Körmükçü).

Melise (Zehra Yılmaz) lezie na nervy, že Orhan (Yusuf Agkün) neustále básni o tom, aká je Cennet dokonalá. No ešte viac ju rozčúli jeho prosba, aby mu pomohla získať si ju. To totiž vyžaduje, aby sa stala jej blízkou priateľkou! Na Arzuinu smolu sa Selim (Berk Atan) so žiadosťou o pomoc pri hľadaní majiteľky záhadnej brošne obráti akurát na jej svokru Semu (Ebru Nil Aydın)! Özlem sa, v duchu starého známeho „Ako sa do hory volá...“, rozhodne Arzu oplatiť poníženie rovnakou mincou. A tentoraz má všetky tromfy v ruke ona!

Selim pri najlepšej vôli nevie, ako sa má k Melise po tom, čo mu v opitosti vyznala lásku, vlastne správať. Aj keď to tak navonok možno nevyzerá, manželstvo Cengiza (Şencan Güleryüz) a Nilgün (Çiçek Acar) prechádza vážnou krízou....

Sledujte v stredu, 8. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v pondelok, 1. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na