DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 12. epizóda

08. 04 2020 21:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 12. epizóda
Cennet: 12. epizóda Foto: Eccho Rights

Len čo Selim a Cennet konečne získajú sľubnú stopu v pátraní po jej mame, skrížia im cestu darebáci v službách Arzu!

Aj keď by za to nedal do ruku do ohňa, Selim (Berk Atan) sa nevie zbaviť nepríjemného pocitu, že v čase jeho neprítomnosti ktosi prehľadal jeho izbu. Alebo žeby sa mu to len zdalo...? Arzu (Esra Ronabar) je rozhodnutá urobiť všetko na svete, len aby sa Cennet (Almila Ada) nikdy nedozvedela, že je jej matka. Orhan (Yusuf Agkün) a Melisa (Zehra Yılmaz) sa hneď po raňajkách vyberú do nemocnice – on, aby podporil ženu, ktorú by rád získal a ona zase, aby predstieraním, že je niekým, kým nie je, možno získala muža, ktorého chce hoc aj proti jeho vôli. Pohár trpezlivosti pani Semy (Ebru Nil Aydın) zjavne definitívne pretiekol, rozhodne sa totiž konečne si dôkladne posvietiť na minulosť svojej nevesty, ktorej ani po toľkých rokoch neverí ani nos medzi očami. Selimovi prekáža čoraz viac, že sa Orhan neskrývane snaží zabodovať u Cennet.

Dobrej duši Sune (Süeda Çil) sa od hnusu obráti žalúdok, keď sa Arzu v snahe vyviaznuť z nepríjemností so zdravou kožou obráti so žiadosťou o pomoc akurát na ňu. Len čo Selim a Cennet konečne získajú sľubnú stopu v pátraní po jej mame, skrížia im cestu darebáci v službách Arzu! Nilgünine (Çiçek Acar) najhoršie obavy sa potvrdia, keď si spomenie na podrobnosti o dievčatku menom Cennet, s ktorým sa v domove priatelil malý Ali... Než sa z neho na jej prianie stal Selim.

Informácia, ktorú Selim a Cenent získajú od muža, ktorý onú vzácnu brošňu vytvoril, obom vyrazí dych. Ešte väčšieho prekvapenia sa však dočká pani Sema, keď jej najatý detektív povie, čo všetko zistil - alebo skôr nezistil - o jej neveste...

Sledujte vo štvrtok, 9. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v pondelok, 1. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na