DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 31. epizóda

13. 05 2020 21:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 31. epizóda
Cennet: 31. epizóda Foto: Eccho Rights

Babička Mukaddes a Suna urobia osudovú chybu, keď pravdu o novej identite Cavidan prezradia neznámemu mužovi z jej minulosti!

Selima (Berk Atan) poriadne vykoľají úplne obyčajná vec – keď ho jeden z chlapcov hrajúcich na ulici futbal požiada, aby im kopol loptu. Zrazu mu totiž myseľ zaplavia nepoznané spomienky! Bezradná a zúfalá Arzu (Esra Ronabar) už naozaj nevie, ako zabrániť Mine, aby povedala Cennet (Almila Ada) odhodlane búchajúcej na jej dvere, čo vie, a tak urobí niečo, k čomu sa nikdy nechcela uchýliť... Povie trúchliacej priateľke pravdu.

Babička Mukaddes (Güler Ökten) a Suna (Süeda Çil) urobia osudovú chybu, keď pravdu o novej identite Cavidan prezradia neznámemu mužovi z jej minulosti! Po návrate z Dubaja sa Orhan (Yusuf Agkün) ešte nestačí ani poriadne aklimatizovať a už chce vedieť, ako pokročilo či nepokročilo otcovo (Ali İpin) pátranie po Cennetinej mame.

Zdá sa, že Nilgün (Çiçek Acar) zo sústavného strachu nadobro preskočilo... Cennet pochopí, že rozchod so Selimom bol obrovská chyba - a že odchod do Dubaja by bol ešte väčšia...!

Sledujte vo štvrtok, 14. mája, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v pondelok, 8. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na