DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 33. epizóda

18. 05 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 33. epizóda
Cennet: 33. epizóda Foto: Eccho Rights

Aj keď Ömer už Beste prezradil, čo je nové, až keď na vlastné oči uvidí, ako sa k sebe Selim a Cennet túlia, rozžiari sa ako vianočný stromček.

Nik zo Soyerovcov s láskou žartujúcich počas večere na adresu neprítomnej hlavy rodiny ani len netuší, že Rızu (Ali İpin) už ani jeden z nich viac neuvidí... Nilgün (Çiçek Acar) panikári, pretože napriek opakovanej snahe sa jej nedarí dovolať manželovi (Şencan Güleryüz) a povedať mu, čo sa stalo. Ktovie, ako by sa asi zatvárila, keby vedela, kde Cengiz práve teraz je, s kým a... Prečo.

Zdrvená Arzu (Esra Ronabar) nemôže uveriť, že sa ocitla v takejto absurdnej situácii - a už vôbec nie, že ju do nej vmanévroval človek, ktorému ako jedinému slepo verila... Aj keď Ömer (Oktay Çubuk) už Beste (Sude Nur Yazıcı) prezradil, čo je nové, až keď na vlastné oči uvidí, ako sa k sebe Selim (Berk Atan) a Cennet (Almila Ada) túlia, rozžiari sa ako vianočný stromček.

Sema (Ebru Nil Aydın) cíti v kostiach, že sa jej milovanému manželovi muselo niečo stať, preto skoro ráno zbuntoší celý dom. Trvá na tom, aby ho šli okamžite hľadať! Cengiz sa rozhodne porozprávať so Selimom medzi štyrmi očami...

Sledujte v utorok, 19. mája, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v pondelok, 8. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na