DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 37. epizóda

25. 05 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 37. epizóda
Cennet: 37. epizóda Foto: Eccho Rights

Arzu a Cengiz dostanú ďalšiu znepokojivú zásielku. A tentoraz chýba sotva krôčik, aby ju uvideli aj oči, ktorým nie je určená. Cennetine oči.

Od strachu pološialená Arzu (Esra Ronabar) nad sebou úplne stráca kontrolu. Nečudo, že Sema (Ebru Nil Aydın), ktorá jej aj tak nikdy neverila a nemala ju rada, ju začne podozrievavo sledovať na každom kroku! Zdá sa, že nepochopiteľnému spojenectvu Melisy (Zehra Yılmaz) a Orhana (Yusuf Agkün) zvoní umieračik. Cengiz (Şencan Güleryüz) sa pokúsi presvedčiť Selima (Berk Atan), aby sa vrátil domov, no nezvolí si najlepší spôsob. Vlastne... Horší by hádam ani nemohol.

Özlem (Ebru Destan) rozladí, keď pochopí, že všetka jej snaha bola zrejme márna, pretože slaboch Mahir (Hazım Körmükçü) len utápa v alkohole svoj žiaľ, pocit viny a potupu – a nič nenasvedčuje tomu, že sa chystá zabojovať o to, čo mu ako najstaršiemu synovi prináleží! Arzu a Cengiz (Şencan Güleryüz) dostanú ďalšiu znepokojivú zásielku. A tentoraz chýba sotva krôčik, aby ju uvideli aj oči, ktorým nie je určená. Cennetine (Almila Ada) oči.

Keď Mahir konečne príde domov, nie sám a spitý pod obraz, strápni nielen seba, ale i mamu, brata, manželku... Skrátka všetkých. Beste (Sude Nur Yazıcı) a Ömer (Oktay Çubuk) dostanú od Selima neľahkú „bojovú úlohu“...

Sledujte v utorok, 26. mája, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v stredu, 8. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na