DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 38. epizóda

26. 05 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 38. epizóda
Cennet: 38. epizóda Foto: Eccho Rights

Melisu ide rozdrapiť od jedu, keď zistí, že sa Selim chystá požiadať Cennet o ruku. Nanešťastie však úplnou náhodou získa nečakaný tromf!

Ktovie, ako by sa asi Suna (Süeda Çil) zatvárila, keby vedela, že muž, ktorý sa v noci nešikovne pohybuje po dome, nie je jej syn Ömer (Oktay Çubuk), ale ich hosť, po uši zamilovaný Selim (Berk Atan)...? Arzu (Esra Ronabar) sa k Orhanovi (Yusuf Agkün) správa ako k poslednému psovi, akoby sa azda rozhodnutie rodičov stať sa hlavou rodiny namiesto slabocha Mahira (Hazım Körmükçü) zrodilo v jeho hlave, a nie v ich. Sema (Ebru Nil Aydın) nevie, čo si má myslieť o tajných stretnutiach nenávidenej nevesty a Cengiza (Şencan Güleryüz), ktorých tajne sleduje.

Melisu (Zehra Yılmaz) ide rozdrapiť od jedu, keď zistí, že sa Selim chystá požiadať Cennet (Almila Ada) o ruku. Nanešťastie však úplnou náhodou získa nečakaný tromf! Dobrá duša Beste (Sude Nur Yazıcı) verí, že jej priateľov snívajúcich o spoločnej budúcnosti nikto a nič nemôže rozdeliť. Ani len netuší, ako veľmi sa mýli...

Keď si Sema nesprávne vysvetlí, čo sa deje medzi Arzu a Cengizom, nešťastná Arzu sa rozhodne povedať jej pravdu. No Cengiz opäť všetko zbytočne zamotá. Zvrátená Melisa konečne dosiahne, čo tak veľmi chcela – rozdelí Selima a Cennet!

Sledujte v stredu, 27. mája, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v stredu, 8. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na