DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 41. epizóda

01. 06 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 41. epizóda
Cennet: 41. epizóda Foto: Eccho Rights

Cennet vykoľají, že sa Selim, ktorý ju i naďalej trestá úplným ignorovaním, chystá zúčastniť nebezpečných ilegálnych pouličných pretekov.

Orhan (Yusuf Agkün) je rozhodnutý kuť železo, kým je horúce – čo v prípade Cennet (Almila Ada) znamená byť jej neustále nablízku a - občas len v náznakoch, no občas až príliš okato - vykresľovať Selima (Berk Atan) a jeho city v tom najhoršom svetle! Nenávisťou úplne opantaná Melisa (Zehra Yılmaz) vyvíja na mamu (Esra Ronabar) neznesiteľný nátlak, aby Cennet raz a navždy odpratala z ich životov, lebo inak... Sa o to postará sama. Keby Sema (Ebru Nil Aydın) vedela, čo stojí v Rızovom (Ali İpin) závete, ktorým sa tak nerozumne oháňa v snahe uzemniť Arzu, zrejme by si radšej jazyk odhryzla, ako ho čo i len raz spomenúť.

Viac ako ďalší zbytočný konflikt s Arzu nešťastnú Cennet vykoľají zistenie, že sa Selim, ktorý ju i naďalej trestá úplným ignorovaním, chystá zúčastniť nebezpečných ilegálnych pouličných pretekov. Cengiz (Şencan Güleryüz) sa veľmi snaží znovu zmieriť s Arzu a dosiahnuť, aby mu konečne odpustila jeho zradu. Zdá sa, že mu na tom skutočne úprimne záleží – a rovnako sa zdá, že je rovnako úprimne šokovaný tým, čo jeho dávna priateľka plánuje pre Cennet...

Melisa, rozhodnutá brániť svoje šťastie hoc aj za cenu vlastného života, vyrazí svojou nečakanou odvahou a odhodlaním všetkým dych. A možno dokonca konečne získa všetko, po čom túžila!

Sledujte v utorok, 2. júna, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v stredu, 8. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na