DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 42. epizóda

02. 06 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 42. epizóda
Cennet: 42. epizóda Foto: Eccho Rights

Diabolská Melisa sa zjavne neštíti vôbec ničoho. Sprosto totiž využije Selimovo opilecké okno a predstiera, že spolu strávili noc!

Cennet (Almila Ada) márne prisahá, že je nevinná a nič zlé neurobila, márne plače a prosí... Vďaka Melisinej (Zehra Yılmaz) nenávisti a krutosti Arzu (Esra Ronabar) skončí v cele. Ponížená Sema (Ebru Nil Aydın) sa nedokáže zmieriť s tým, že v nerovnom súboji s nevestou, ktorou nadovšetko pohŕda, tentoraz prehrala, no zatiaľ nemá v rukách žiadne tromfy. Vlastne... Ani jeden jediný.

Arzu zatiaľ ani len netuší, že sa dnes začína napĺňať jej najhoršia nočná mora – Kayu (Devrim Saltoğlu), tajomného muža z jej minulosti, totiž práve prepustili na slobodu... Diabolská Melisa sa zjavne neštíti vôbec ničoho. Sprosto totiž využije Selimovo (Berk Atan) opilecké okno a predstiera, že spolu strávili noc!

Nech sa Suna (Süeda Çil) a Ömer (Oktay Çubuk) akokoľvek snažia, utešiť Mukaddes (Güler Ökten) a Beste (Sude Nur Yazıcı), ktoré sú absolútne zdrvené z toho, čo sa stalo Cennet, sa im, žiaľ, nepodarí...

Sledujte v stredu, 3. júna, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v utorok, 7. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na