DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 43. epizóda

03. 06 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 43. epizóda
Cennet: 43. epizóda Foto: Eccho Rights

Triumfálny výraz na Arzuinej tvári razom vystrieda zdesenie a strach, keď sa vo firme nečakane objaví právom rozhnevaná Mukaddes!

Orhan (Yusuf Agkün) a Sema (Ebru Nil Aydın) sa poriadne sekli, keď predpokladali, že sa im podarí nenávidenej Arzu (Esra Ronabar) definitívne zbaviť odkúpením jej podielov. Takých peňazí totiž na svete niet! Dosiahnu však niečo, čo má od víťazstva poriadne ďaleko a zaváňa len ďalšími problémami... Znepriatelia si ešte viac i Mahira (Hazım Körmükçü) a Melisu (Zehra Yılmaz).

To, čo úbohá Cennet (Almila Ada) prežíva za mrežami, sa nedá nazvať inak ako peklo – spoluväzenkyne ju totiž považujú za rozmaznanú dcérku z bohatej rodiny a nenechajú si ujsť jedinú príležitosť ukázať jej, kde teraz je jej miesto! Triumfálny výraz na Arzuinej tvári razom vystrieda zdesenie a strach, keď sa vo firme nečakane objaví právom rozhnevaná Mukaddes (Güler Ökten)!

Cengiz (Şencan Güleryüz) s obavami sleduje, s akým odhodlaním sa Orhan (Yusuf Agkün) preveruje všetky údajné dôkazy Cennetinej zrady. Kaya (Devrim Saltoğlu) pod falošnou zámienkou navštívi vilu Soyerovcov...

Sledujte vo štvrtok, 4. júna, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - vo štvrtok, 24. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na