DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 46. epizóda

09. 06 2020 21:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 46. epizóda
Cennet: 46. epizóda Foto: Eccho Rights

Arzu sa nechtiac stane svedkom hádky medzi Mahirom a Semou. Hádky, v ktorej sa syn prekvapivo vzoprie matke... Kvôli nej!

Orhan (Yusuf Agkün) poverí jedného zo svojich ľudí preverením zamestnanca, ktorý vraj dostal Cennet (Almila Ada) do väzenia. Chce vedieť... Nie, musí vedieť, či v tom má prsty Arzu (Esra Ronabar)! Radostné úsmevy na tvárach Mukaddes (Güler Ökten), Suny (Süeda Çil), Ömera (Oktay Çubuk) a Beste (Sude Nur Yazıcı) razom vystriedajú zdesenie, smútok a prekvapenie, keď viditeľne otrasená Cennet požiada svoju babičku o pravdu o mužovi menom Kaya (Devrim Saltoğlu).

Arzu sa nechtiac stane svedkom hádky medzi Mahirom (Hazım Körmükçü) a Semou (Ebru Nil Aydın). Hádky, v ktorej sa syn prekvapivo vzoprie matke... Kvôli nej! Dobré správy však zvyčajne chodievajú ruka v ruke s tými zlými – a dnešok nie je výnimkou. Čoraz väčšia trhlina vo vzťahu Nilgün (Çiçek Acar) a Cengiza (Şencan Güleryüz) sa zmení na temer bezodnú priepasť, ktorú minimálne jeden z nich už viac nemá ani silu, ani chuť viac prekonať...

Opätovné zvítanie Cennet a Selima (Berk Atan) má, žiaľ, trpko-sladkú príchuť. Ako inak, predovšetkým vďaka krutej intrigánke Melise (Zehra Yılmaz), ktorá už viac o svoje šťastie nemieni bojovať v rukavičkách!

Sledujte v stredu, 10. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na