DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 47. epizóda

10. 06 2020 21:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 47. epizóda
Cennet: 47. epizóda Foto: Eccho Rights

Selima veľmi trápi, že Cennet ochorela. A na jeho veľkú smolu sa Kaya a Mukaddes zhodnú, že by sa s ich dievčatkom vôbec nemal stretávať!

Kaya (Devrim Saltoğlu) a Mukaddes (Güler Ökten) sa po prvý raz trochu pochytia – kvôli rozdielnym názorom na to, kto z nich má väčšie právo robiť si starosti o Cennet (Almila Ada). K tomu však má čo povedať aj ona sama... Nilgün (Çiçek Acar) začína čoraz viac prekážať na jej vkus až príliš dôverné priateľstvo medzi Arzu (Esra Ronabar) a Cengizom (Şencan Güleryüz), ktoré aj vďaka necitlivým, až škodoradostným poznámkam Özlem (Ebru Destan) dnes už vidí v úplne inom svetle.

Arzu sa veľmi snaží udobriť s Melisou (Zehra Yılmaz), ktorá pre ňu bola, je a vždy aj bude všetkým, a tak dcére sľúbi, že urobí naozaj všetko, aby boli opäť rodina. Selima (Berk Atan) veľmi trápi, že Cennet ochorela. A na jeho veľkú smolu sa Kaya a Mukaddes zhodnú, že by sa s ich dievčatkom vôbec nemal stretávať!

Aj keď sa to spočiatku zdalo úplne nemožné, Kaya napokon predsa len nájde tie správne slová, aby mu jeho dcéra konečne uverila a dala šancu...

Sledujte vo štvrtok, 11. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na