DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 48. epizóda

11. 06 2020 21:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 48. epizóda
Cennet: 48. epizóda Foto: Eccho Rights

Arzu dnes naozaj nemá svoj deň, získa totiž prekvapivého nepriateľa – a ešte nikdy ju nik neranil tak tvrdo ako práve tento človek!

Protivná Melisa (Zehra Yılmaz) hrá pred nešťastným Selimom (Berk Atan) pokorný a kajúcny krehký kvietok, ktorý by bez jeho pomoci a blízkosti stratil jedinú oporu, jediný dôvod to nevzdať. V zlomenej Cennet (Almila Ada), ktorá sa nedokáže vyrovnať so všetkým, čo sa okolo nej deje, sa niečo zlomí a dospeje k bolestnému rozhodnutiu. No zdá sa, že niekto jej kroky predsa len predvídal... Orhan (Yusuf Agkün).

Arzu (Esra Ronabar) si práve vychutnáva ďalšiu zbytočnú slovnú prestrelku so svokrou (Ebru Nil Aydın), keď jej vyrazí dych naozaj nečakaná návšteva. Nilgün (Çiçek Acar) a Cengiz (Şencan Güleryüz) sa veľmi snažia udobriť so Selimom, no dopadne to katastrofálne. Aj zásluhou arogantnej Melisy... Zdá sa, že Arzu dnes naozaj nemá svoj deň. Získa totiž prekvapivého nepriateľa – a ešte nikdy ju nik neranil tak tvrdo ako práve tento človek!

Orhana pobaví, keď sa dozvie, kde našla útočisko jeho nepodarená neter. Pri pohľade na ďalšieho návštevníka Arzu temer zošalie od strachu. Akoby uviazla v nejakej prekliatej nočnej more, z ktorej sa nie a nie zobudiť...

Sledujte v pondelok, 15. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na