DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 50. epizóda

16. 06 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 50. epizóda
Cennet: 50. epizóda Foto: Eccho Rights

Zúrivá Melisa, ktorá si svojím neuváženým domnelým tromfom strelila ukážkový vlastný gól, na všetkých z rodiny chrlí oheň a síru.

Ani druhý Arzuin (Esra Ronabar) pokus zniesť Kayu (Devrim Saltoğlu) zo sveta nevyjde, ba ani tretí. No je to ešte horšie, ako si vôbec dokázala predstaviť. Ukáže sa totiž, že ten desivý chlap, z ktorého má aj po toľkých rokoch husiu kožu, má plány so svojou rodinou - s Cennet (Almila Ada) a... S ňou. A žiadna z jej vyhrážok mu ich zjavne neskríži!

Aj vo vile Soyerovcov je dnes poriadne veselo... Zúrivá Melisa (Zehra Yılmaz), ktorá si svojím neuváženým domnelým tromfom strelila ukážkový vlastný gól, na všetkých z rodiny chrlí oheň a síru, lebo sa musela nedobrovoľne vrátiť domov. No po prekvapivom rozhovore s Orhanom (Yusuf Agkün) raz-dva prestane vyvádzať...

Zdá sa, že Arzu zo všetkých tých klamstiev, intríg a neustáleho strachu – z toho, čo bolo i čo by mohlo byť, ale tiež čo by navzdory všetkej jej snahe napokon predsa len mohlo vyjsť na svetlo sveta - nadobro preskočilo!

Sledujte v stredu, 17. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na