DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 53. epizóda

22. 06 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 53. epizóda
Cennet: 53. epizóda Foto: Eccho Rights

Arzu spanikári, keď sa muž, ktorý jej zničil život, zrazu zjaví v jej spálni a začne sa medovým hlasom domáhať svojich „práv“!

Potvoru Melisu (Zehra Yılmaz) skoro vystrie od jedu, keď sa vráti domov a v obývačke zbadá nenávidenú Cennet (Almila Ada). No pokazenú náladu jej razom vylepší iný nečakaný hosť, Selim (Berk Atan) – a ešte viac to, čo jej prišiel povedať...! Arzu (Esra Ronabar) má pocit, akoby sa pred ňou zrazu zhmotnila jej najhoršia nočná mora, keď sa znovu ocitne tvárou v tvár s Kayom (Devrim Saltoğlu).

Mahirovi (Hazım Körmükçü) neujde, že navonok nevinné poznámky ich hosťa jeho manželkou naozaj poriadne zamávali – a ani to, že všetko, čo ten zvláštny muž vypustí z úst akoby... Zaváňalo hrozbou. Arzu spanikári, keď sa muž, ktorý jej zničil život, zrazu zjaví v jej spálni a začne sa medovým hlasom domáhať svojich „práv“!

Mukaddes (Güler Ökten), ktorej neustále víria hlavou Arzuine varovania, je stále viac a viac znepokojená. Cennet zamrie srdce, keď sa Melisa s neskrývaným potešením so všetkými prítomnými podelí o najnovšie novinky...

Sledujte v utorok, 23. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na