DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 54. epizóda

23. 06 2020 21:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 54. epizóda
Cennet: 54. epizóda Foto: Eccho Rights

Aby Arzu pred Kayom ochránila jedinú dcéru, ktorá ju smie volať mamou, bude zrejme musieť urobiť všetko, čo ten šialenec chce!

Selim (Berk Atan) nedokáže prestať myslieť na posledný rozhovor s Cennet (Almila Ada). V ten deň stratil všetko, na čom mu kedy záležalo. I sám seba... Mahir (Hazım Körmükçü) už dávno spí, keď sa Arzu (Esra Ronabar) vykradne zo spálne na nedobrovoľné stretnutie s Kayom (Devrim Saltoğlu), ktorý je rozhodnutý nedopustiť, aby šťastie jednej dcéry budovala na úkor druhej.

Cengiz (Şencan Güleryüz) sa márne snaží upokojiť Nilgün (Çiçek Acar), ktorú správa o synovom rozhodnutí rozzúrila dobiela. Obrovská priepasť medzi nimi sa tak ešte o čosi rozšíri. Až napokon Cengiz nad sebou na chvíľu úplne stratí kontrolu... Aby Arzu pred Kayom ochránila jedinú dcéru, ktorá ju smie volať mamou, bude zrejme musieť urobiť všetko, čo ten šialenec chce!

Dlhoročné priateľstvo Cengiza a Arzu sa s veľkým treskom skončí. Zhodou náhod temer v rovnakom čase aj Mahir rázne ukončí vzťah s Özlem (Ebru Destan) – a poráta sa aj s čoraz drzejším Orhanom (Yusuf Agkün).

Sledujte v stredu, 24. júna, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na