DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 57. epizóda

29. 06 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 57. epizóda
Cennet: 57. epizóda Foto: Eccho Rights

Özlem a Nilgün sa zhodnú, že Melisa nie je pre Selima tá pravá. A nielen to - Nilgün konečne pochopí, ako veľmi krivdila Cennet!

Panický strach z Kayu (Devrim Saltoğlu) vystrieda v srdci Arzu (Esra Ronabar) iný, nemenej intenzívny cit - zúrivá nenávisť! Snaha raz a navždy skoncovať s jej zvráteným trýzniteľom sa jej však veľmi rýchlo vymkne z rúk... Selimova (Berk Atan) rezignovanosť v otázke zásnub s Melisou (Zehra Yılmaz) dráždi nielen Mahira (Hazım Körmükçü), ale i Orhana (Yusuf Agkün), hoci každého z iného dôvodu. Beste (Sude Nur Yazıcı) a Ömer (Oktay Çubuk) sa rozhodnú pomôcť Selimovi udobriť sa s Cennet (Almila Ada).

Özlem (Ebru Destan) a Nilgün (Çiçek Acar) sa zhodnú, že Melisa nie je pre Selima tá pravá. A nielen to - Nilgün konečne pochopí, ako veľmi krivdila Cennet! Arzu a Mahir sú si každým dňom bližší a bližší. Teda, aspoň do tej miery, do akej jej Kayove vyhrážky a strach z neho dovolia. Cennet dostane od anonyma ďalší kúsok skladačky vedúcej k jej mame...

Mukaddes (Güler Ökten) a Kaya sa opäť nechajú uniesť vzájomnou antipatiou – s tým rozdielom, že tentoraz sa Cennet, tajne načúvajúca ich čoraz emotívnejšej hádke, už-už dozvie, kto je jej matka!

Sledujte v utorok, 30. júna, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v stredu, 8. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na