DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 58. epizóda

30. 06 2020 21:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 58. epizóda
Cennet: 58. epizóda Foto: Eccho Rights

Na Selimovu smolu sa z jeho nastávajúcej vykľuje ukážková stíhačka, ktorá mu temer rozvráti i vzťah s najlepším priateľom – už len tým, že je!

V zúfalej snahe ochrániť svoju rodinu sa Arzu (Esra Ronabar) pokúsi dostať Melisu (Zehra Yılmaz) z krajiny, no je to nápad rovnako šialený i vopred odsúdený na neúspech. No ešte horšie je, že až príliš reálne nebezpečenstvo teraz hrozí inému z jej blízkych... Nič netušiacemu Mahirovi (Hazım Körmükçü). Aj keď sa Cennet (Almila Ada) snaží byť silná, pred Beste (Sude Nur Yazıcı) pre zlomené srdce kvôli Selimovi (Berk Atan) nemusí a nechce hrať žiadne divadielko.

Arzu sa úplne zosype, keď sa dozvie, že Mahira postrelili. Jej zúfalstvo a žiaľ však razom vystrieda hnev, keď... Zbadá Kayu (Devrim Saltoğlu). Na Selimovu smolu sa z jeho nastávajúcej vykľuje ukážková stíhačka, ktorá mu temer rozvráti i vzťah s najlepším priateľom – už len tým, že je!

Po tom, čo si vypočuje Kayov nehorázny návrh, ktorého splnením podmieňuje životy a bezpečie jej rodiny, sa na smrť vystrašenej Arzu obráti žalúdok od hrôzy a hnusu...

Sledujte v stredu, 1. júla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v utorok, 4. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na