DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 62. epizóda

07. 07 2020 21:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 62. epizóda
Cennet: 62. epizóda Foto: Eccho Rights

Skrz-naskrz skazená Melisa sa pokúsi zniesť nenávidenú Cennet zo sveta, neráta však s Kayom, pre ktorého je dcéra... Všetkým.

Kaya (Devrim Saltoğlu) netuší, že jeho poloironický, polovýhražný telefonát s Arzu (Esra Ronabar) má neželaného svedka... Ich dcéru (Almila Ada)! Šialenej Melise (Zehra Yılmaz) sa bez väčšej námahy podarí prekabátiť rodičov, ktorí naivne veria, že už je dávno v zahraničí. Kým vzťah Cengiza (Şencan Güleryüz) a Nilgün (Çiçek Acar) je nielen na bode mrazu, ale kdesi hlboko, hlboko pod ním, Özlem (Ebru Destan) a Selim (Berk Atan) si po dlhom čase k sebe opäť nájdu cestu.

Skrz-naskrz skazená Melisa sa pokúsi zniesť nenávidenú Cennet zo sveta, neráta však s Kayom, pre ktorého je dcéra... Všetkým. Keď Arısoyovci napokon prídu na pytačky k Yılmazovcom, Cengiz sa po celý čas tvári ako búrkové mračno. Náladu však nikomu z prítomných nepokazí...

Kým Selim a Cennet by hádam už ani nemohli byť šťastnejší, Melise nepomáha zabudnúť na zžieravý pocit vo vnútri ani alkohol, ani fyzická bolesť. Práve naopak, len v nej umocnia choré rozhodnutie tých dvoch navždy rozdeliť!

Sledujte v stredu, 8. júla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v stredu a vo štvrtok (5. a 6. augusta) o 20.30!
Sledujte celé epizody na