DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 65. epizóda

13. 07 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 65. epizóda
Cennet: 65. epizóda Foto: Eccho Rights

Nepomôžu ani prosby, ani plač, ani vyhrážky – Arzu je úplne bezmocná, keď hysterickú Melisu proti jej vôli odvezú do blázinca!

V skladačke, ktorá má priviesť Cennet (Almila Ada) k jej matke, chýba už len posledný kúsok, ten najdôležitejší – ten s jej tvárou! Arzuin (Esra Ronabar) plán dostať Melisu (Zehra Yılmaz) čo najskôr bezpečne z krajiny, skončí s veľkým treskom skôr, ako sa v prístave vôbec stihnú nalodiť. Už ich tam totiž čakajú... Mahir (Hazım Körmükçü) je presvedčený, že jedinou šancou na záchranu jeho dcéry je psychiatria – a všetku vinu za to, aká dnes je, alibisticky hádže na svoju manželku, ktorej ešte včera sľuboval nový začiatok!

Stačilo málo a Cengizova (Şencan Güleryüz) niekdajšia náklonnosť k Arzu sa zmenila na zžieravú nenávisť a túžbu vidieť ju na kolenách za každú cenu! Nepomôžu ani prosby, ani plač, ani vyhrážky – Arzu je úplne bezmocná, keď hysterickú Melisu proti jej vôli odvezú do blázinca! Kayu (Devrim Saltoğlu) rozladí, že babička Mukaddes (Güler Ökten) najnovšie robí Cennet garde temer na každom kroku a on s ňou nemôže ísť nikam sám.

Özlem (Ebru Destan) oznámi Mahirovi, že bude znova otcom. Jeho reakcia ju prekvapí... Kaya pochopí, že svojho budúceho svata Cengiza trestuhodne podcenil, keď si myslel, že sa ním nechá len tak, bez boja, vydierať.

Sledujte v utorok, 14. júla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v stredu a vo štvrtok (5. a 6. augusta) o 20.30!
Sledujte celé epizody na