Cennet cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Cennet: 65. a 66. epizóda

17. 11 2022 12:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 65. a 66. epizóda
Cennet: 65. a 66. epizóda Foto: Eccho Rights

Bezradná Mukaddes sa po dlhom zvažovaní všetkých pre a proti napokon rozhodne zájsť za Melisou a všetko jej povedať...

V skladačke, ktorá má priviesť Cennet (Almila Ada) k jej matke, chýba už len posledný kúsok, ten najdôležitejší – ten s jej tvárou! Arzuin (Esra Ronabar) plán dostať Melisu (Zehra Yılmaz) čo najskôr bezpečne z krajiny, skončí s veľkým treskom skôr, ako sa v prístave vôbec stihnú nalodiť. Už ich tam totiž čakajú... Mahir (Hazım Körmükçü) je presvedčený, že jedinou šancou na záchranu jeho dcéry je psychiatria – a všetku vinu za to, aká dnes je, alibisticky hádže na svoju manželku, ktorej ešte včera sľuboval nový začiatok!

Stačilo málo a Cengizova (Şencan Güleryüz) niekdajšia náklonnosť k Arzu sa zmenila na zžieravú nenávisť a túžbu vidieť ju na kolenách za každú cenu! Nepomôžu ani prosby, ani plač, ani vyhrážky – Arzu je úplne bezmocná, keď hysterickú Melisu proti jej vôli odvezú do blázinca! Kayu (Devrim Saltoğlu) rozladí, že babička Mukaddes (Güler Ökten) najnovšie robí Cennet garde temer na každom kroku a on s ňou nemôže ísť nikam sám.

Özlem (Ebru Destan) oznámi Mahirovi, že bude znova otcom. Jeho reakcia ju prekvapí... Kaya pochopí, že svojho budúceho svata Cengiza trestuhodne podcenil, keď si myslel, že sa ním nechá len tak, bez boja, vydierať.

Nilgün (Çiçek Acar) je v šoku, keď úplnou náhodou zistí, že jej problémová švagriná Özlem je tehotná. Babička Mukaddes zo strachu o milovanú vnučku zájde za Arzu a požiada ju, aby obom svojim dcéram čo najskôr povedala pravdu - aby si už viac neubližovali a aby konečne vzala tomu diablovi Kayovi všetok vietor z plachát.

Selima (Berk Atan) na smrť vydesí, keď od otca dostane nič dobré neveštiacu esemesku. Netuší, že v skutočnosti mu ju poslal niekto iný. Niekto skrz-naskrz skazený a extrémne nebezpečný... Kaya. Bezradná Mukaddes sa po dlhom zvažovaní všetkých pre a proti napokon rozhodne zájsť za Melisou a všetko jej povedať...

Po náhlivom príchode do domu Arısoyovcov sa Cennet a Selimovi naskytne desivý pohľad – Cengiza nájdu v kresle v jeho pracovni zaliateho krvou a bez známok života!

Sledujte v piatok, 18. novembra, o 10.25!