Cennet cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Cennet: 67. a 68. epizóda

18. 11 2022 12:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 67. a 68. epizóda
Cennet: 67. a 68. epizóda Foto: Eccho Rights

Melisa prekvapí Mukaddes, keď sa príde „len porozprávať“. V skutočnosti však chce vzorku Cennetinej DNA - aby konečne mala v rukách dôkaz!

Zatiaľ nik okrem Nilgün (Çiçek Acar) ani len netuší, aký mohol mať Cengiz (Şencan Güleryüz) dôvod spáchať samovraždu. Nik okrem nej totiž nevidel tie strašné, krvou zafŕkané fotografie na jeho stole... Po tom, ako sa Sema (Ebru Nil Aydın) stala svedkom necitlivého zaobchádzania personálu s očividne rozrušenou Melisou (Zehra Yılmaz), rozhodne sa vziať ju okamžite domov! Arzu (Esra Ronabar) zdúpnie od hrôzy, keď pochopí, že Cengiza dostal na jednotku intenzívnej starostlivosti Kaya (Devrim Saltoğlu).

Kým polícia dôkladne prehliada miesto činu a zaisťuje všetky stopy v Cengizovej pracovni, jeden z dôstojníkov v obývačke vypočúva viditeľne otraseného Selima (Berk Atan). Úplne vykoľajená Nilgün ešte nevie, čo robiť s dôkazmi, ktoré inštinktívne ukryla. Diabolský manipulátor Kaya sa dosť okato snaží všetkým podsunúť myšlienku, že Cengiz spáchal samovraždu.

Keď si Melisa nechtiac vypočuje ďalšiu zo škriepok medzi mamou a babkou, to, čo jej povedala Mukaddes (Güler Ökten), už zrazu neznie tak šialene. Mahirove (Hazım Körmükçü) smutné výčitky Arzu hlboko rania...

Aj keď má babička Mukaddes obrovský strach z reakcie Cennet (Almila Ada) na to, čo už skôr ako jej prezradila Melise, malá časť jej veľkého srdca sa úprimne teší, že sa jej vnučka konečne dozvie pravdu, po ktorej tak veľmi túži. Keď Arzu  v hneve vyhľadá Kayu, ani len netuší, že ich dnešné stretnutie má neželaného svedka – a aké to môže mať pre oboch následky!

Cennet už viac neznesie, že ju otec neustále vodí za nos a pod rôznymi priehľadnými zámienkami stále odkladá jej sľúbené zoznámenie s mamou - bez matky skrátka nemá v jej živote viac miesto ani on! Melisa prekvapí Mukaddes, keď sa príde „len porozprávať“. V skutočnosti však chce vzorku Cennetinej DNA - aby konečne mala v rukách dôkaz! Už je na odchode, keď sa vo dverách zrazí so Selimom a Cennet...

Orhana (Yusuf Agkün) a Mahira čaká mimoriadne nepríjemné prekvapenie, keď zistia, čo Cengiz urobil krátko pred svojou „samovraždou“.

Sledujte v pondelok, 21. novembra, o 10.25!