Cennet cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Cennet: 69. a 70. epizóda

21. 11 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 69. a 70. epizóda
Cennet: 69. a 70. epizóda Foto: Eccho Rights

Deň, ktorý Arzu dúfala, že s troškou šťastia nikdy nenastane, je napokon tu – a s veľkým treskom, až zalieha v ušiach!

Otrasená Melisa (Zehra Yılmaz) sa rozhodne konfrontovať mamu (Esra Ronabar) s jedným z jej najväčších hriechov. Stále sa jej nedokáže priamo spýtať, čo ju zaujíma najviac – pravda o Cennet (Almila Ada) - no skúsi to okľukou... Selim (Berk Atan) sa ešte ani poriadne nestihne spamätať zo šoku z otcovho (Şencan Güleryüz) nepochopiteľného činu a už bude musieť čeliť ďalšej šokujúcej správe o ňom! Do spevu však nie je ani Arzu, ktorú sa krutý Kaya (Devrim Saltoğlu) medovým hlasom vyslovenými vyhrážkami a hrozbami snaží donútiť k niečomu nepredstaviteľnému... K vražde!

Ťažko povedať, koho najviac vykoľají, keď sa Cengiz navzdory nepriaznivým prognózam napokon predsa len preberie. Nilgün (Çiçek Acar), ktorá ako jediná čítala jeho „list na rozlúčku“? Arzu, pre ktorú má mŕtvy väčšiu cenu než živý? Alebo Cennet, ktorá chce z jeho úst konečne počuť meno svojej matky? Po tom, čo sa dozvie od Mahira (Hazım Körmükçü) a Orhana (Yusuf Agkün), sa rozrušený Selim rozhodne pritlačiť na Kayu. V slabej chvíli siahne po jeho zbrani a...

Melisino podozrenie, ktoré v jej srdci naberalo čoraz znepokojivejšie kontúry, sa napokon zmení na desivú istotu, keď sa vystrašene, no odhodlane zahĺbi do netrpezlivo očakávaných výsledkov testov DNA.

Kaya je rozhodnutý nečakane odolného Cengiza, ktorý akýmsi zázrakom ušiel hrobárovi z lopaty, za každú cenu zniesť zo sveta. A najlepšie hneď a zaraz, kým ešte nedokáže s nikým komunikovať! Totálne vykoľajenú Melisu môže rozdrapiť od jedu, keď Arzu, ktorej najväčšie tajomstvo už teraz pozná, napokon príde domov... Ako na potvoru akurát v spoločnosti nič netušiacej Cennet!

Deň, ktorého sa Arzu celé tie roky bála ako čert kríža, a dúfala, že s troškou šťastia nikdy nenastane, je napokon tu – a s veľkým treskom, až zalieha v ušiach! Deň, keď v očiach jedinej dcéry, o ktorú kedy stála, uvidí už len pohŕdanie a nenávisť – a v očiach tej, ktorú zo svojho života vymazala, nečakaný súcit a nehu.

Semu (Ebru Nil Aydın), Mahira a Orhana na smrť vystraší, ako Melisa vo svojej izbe vyvádza. Zo strachu, že by si mohla ublížiť, či dokonca siahnuť na život, napokon vylomia dvere...

Sledujte v utorok, 22. novembra, o 10.25!