Cennet cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Cennet: 71. a 72. epizóda

22. 11 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 71. a 72. epizóda
Cennet: 71. a 72. epizóda Foto: Eccho Rights

Arzu urobí vážne rozhodnutie a s ťažkým srdcom napíše dva listy. Jeden odnesie do vily pre Melisu. A druhý... K Yılmazovcom, pre Cennet.

Zdesená Arzu (Esra Ronabar) pochopí, že Kaya (Devrim Saltoğlu) sa jej a úplne absurdnej predstavy, že jedného dňa spolu s Cennet (Almila Ada) budú šťastná rodina, nikdy, nikdy, nikdy nevzdá. Orhan (Yusuf Agkün) je prekvapený, že zrazu Melisa (Zehra Yılmaz) tak dramaticky zmenila názor nielen na svoju mamu, ale i na Cennet. Nevie, čo sa deje, no cíti v kostiach, že to musí byť niečo naozaj vážne. Mukaddes (Güler Ökten) je zhrozená, keď jej milovaná vnučka povie o Selimových (Berk Atan) podozreniach ohľadom Kayu.

Po ďalšom márnom pokuse zmieriť sa s milovanou dcérou čaká Arzu ďalšie boľavé poníženie – tentoraz od svokry (Ebru Nil Aydın), ktorá sa ani nesnaží predstierať, že ju nevestin nedobrovoľný odchod z vily Soyerovcov mrzí. Mahirovi (Hazım Körmükçü) to zjavne ľúto je, no jeho názor i city sú jeho stále ešte manželke úplne ukradnuté! Melisa, ktorá už prehodnotila všetko, čo vie o svojej novozískanej sestre a čo k nej cíti, znovu navštívi Mukaddes a požiada ju o odpustenie...

Ak si Arzu myslela, že horšie sa už ani cítiť nemôže a že bolesť, ktorú cíti hlboko v srdci, kam celé roky nikomu okrem Melisy nedovolila vstúpiť, ich ďalšia trpká hádka ju razom vyvedie z omylu!

Melisa je veľmi nešťastná, že jej rozhovor s Cennet sa skončil skôr, než sa vôbec začal – skôr, než jej mohla povedať pravdu. Ešte nikdy sa necítila tak príšerne sama... Na rozdiel od Mukaddes sa Suna (Süeda Çil) stále zdráha uveriť, že by Kaya mohol byť až taký zlosyn, za akého ho staršia z dvojice považuje. Nešťastná Nilgün (Çiçek Acar) nevie, ako Selimovi a Cennet zabrániť ísť na políciu, a tak napokon siahne po boľavej pravde, pred ktorou chcela milovaného syna ochrániť. Vlastne... Po tom, čo za pravdu považuje.

Arzu urobí vážne rozhodnutie a s ťažkým srdcom napíše dva listy. Jeden odnesie do vily pre Melisu. A druhý... K Yılmazovcom, pre Cennet. Cengiz (Şencan Güleryüz), ktorý je teraz už len bezmocným divákom všetkého, čo sa okolo neho deje a väzňom vo vlastnom tele, nemá žiadnu šancu brániť sa.

Po všetkom, čo sa stalo, je Selim aj naďalej rozhodnutý ísť na políciu. No tentoraz z iného dôvodu. Arzu má v pláne skoncovať s diabolským Kayom raz a navždy! Cennet na odľahlom mieste prepadne ozbrojený muž...

Sledujte v stredu, 23. novebra, o 10.25!