DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 72. epizóda

23. 07 2020 21:35 | Alexandra Stahlová
Cennet: 72. epizóda
Cennet: 72. epizóda Foto: Eccho Rights

Arzu urobí vážne rozhodnutie a s ťažkým srdcom napíše dva listy. Jeden odnesie do vily pre Melisu. A druhý... K Yılmazovcom, pre Cennet.

Melisa (Zehra Yılmaz) je veľmi nešťastná, že jej rozhovor s Cennet (Almila Ada) sa skončil skôr, než sa vôbec začal – skôr, než jej mohla povedať pravdu. Ešte nikdy sa necítila tak príšerne sama... Na rozdiel od Mukaddes (Güler Ökten) sa Suna (Süeda Çil) stále zdráha uveriť, že by Kaya (Devrim Saltoğlu) mohol byť až taký zlosyn, za akého ho staršia z dvojice považuje. Nešťastná Nilgün (Çiçek Acar) nevie, ako Selimovi (Berk Atan) a Cennet zabrániť ísť na políciu, a tak napokon siahne po boľavej pravde, pred ktorou chcela milovaného syna ochrániť. Vlastne... Po tom, čo za pravdu považuje.

Arzu (Esra Ronabar) urobí vážne rozhodnutie a s ťažkým srdcom napíše dva listy. Jeden odnesie do vily pre Melisu. A druhý... K Yılmazovcom, pre Cennet. Cengiz (Şencan Güleryüz), ktorý je teraz už len bezmocným divákom všetkého, čo sa okolo neho deje a väzňom vo vlastnom tele, nemá žiadnu šancu brániť sa.

Po všetkom, čo sa stalo, je Selim aj naďalej rozhodnutý ísť na políciu. No tentoraz z iného dôvodu. Arzu má v pláne skoncovať s diabolským Kayom raz a navždy! Cennet na odľahlom mieste prepadne ozbrojený muž...

Sledujte v pondelok, 27. júla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na