Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 73. epizóda

27. 07 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 73. epizóda
Cennet: 73. epizóda Foto: Eccho Rights

Arzu sa preberie zranená a na kosť premrznutá na neznámom mieste. Zdá sa, že je odvážny plán, žiaľ, nevyšiel tak, ako plánovala!

Cennet (Almila Ada) je v hlbokom šoku z Melisinho (Zehra Yılmaz) zranenia a toho, čo spolu práve prežili, no to je nič v porovnaní s tým, ako na ňu zapôsobí pohľad na jej slzy a jej naozaj nečakané slová. Nebyť Nilgün (Çiçek Acar), spravodlivým hnevom hnanému Selimovi (Berk Atan) by zrejme nikto nezabránil udať Cengiza (Şencan Güleryüz) na polícii – a aj ona napokon musí siahnuť po tromfe, ktorý nikdy nechcela použiť... Jediný, kto chápe, prečo Melise zrazu tak veľmi záleží na Cennet a kto tiež zo srdca verí v úprimnosť jej slov i sĺz, je babička Mukaddes (Güler Ökten).

Človek by sa nikdy nemal nechať uniesť hnevom a rozhovor s blízkymi viesť až vtedy, keď už vychladne, lebo deň, keď všetky nenávistné slová možno trpko oľutuje jedného dňa isto príde. A možno oveľa skôr, ako si dokáže predstaviť! Arzu (Esra Ronabar) sa preberie zranená a na kosť premrznutá na neznámom mieste. Zdá sa, že je odvážny plán, žiaľ, nevyšiel tak, ako plánovala!

Orhan (Yusuf Agkün) neverí, že sa Melisina snaha zblížiť sa s Cennet nie je len nejaký jej ďalší špinavý trik. Özlem (Ebru Destan) je v šoku, ako neúctivo, ba až nenávistne sa Selim zrazu správa k jej bezmocnému bratovi...

Sledujte v utorok, 28. júla, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na