DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 75. epizóda

29. 07 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 75. epizóda
Cennet: 75. epizóda Foto: Eccho Rights

Správu o maminej údajnej samovražde Melisa nedokáže uniesť, neutíšia ju dokonca ani sedatíva od lekára, iba... Cennet.

Po tom, čo si práve prečítala, chce Sema (Ebru Nil Aydın) všetko povedať Mahirovi (Hazım Körmükçü) a Orhanovi (Yusuf Agkün), no premôžu ju emócie a nedokáže zo seba dostať ani slovíčko. No ani nemusí, vzápätí totiž na dvere vily Soyerovcov zaklope polícia... Kaya (Devrim Saltoğlu) si kruto vymôže Arzuinu (Esra Ronabar) poslušnosť – pri čo i len náznaku vzdoru má poruke telefón a na rýchlej voľbe Halila (Cihan Köse), ktorý bez otázok a zaváhania urobí všetko, čo mu prikáže!

Človek, ktorého neustále tlačíte k okraju priepasti už v istej chvíli prestane mať na výber – buď to napokon vzdá, alebo... Zmobilizuje posledné zvyšky odvahy a pokúsi sa prebojovať k slobode priamo cez vás. Arzu je ten druhý typ. Nilgün (Çiçek Acar) sa k Cengizovi (Şencan Güleryüz) správa neodpustiteľne kruto. Aj keby skutočne spáchal to, z čoho ho podozrieva, je to predsa len ľudská bytosť, navyše bezmocná... Správu o maminej údajnej samovražde Melisa (Zehra Yılmaz) nedokáže uniesť, neutíšia ju dokonca ani sedatíva od lekára, iba... Cennet (Almila Ada).

Mukaddes (Güler Ökten) a Suna (Süeda Çil) sa na seba len bezradne pozerajú keď nešťastná Cennet oplakáva ženu, ktorá k nej bola po celý čas taká neľudská – a pritom ani len netuší, za kým to vlastne žiali...

Sledujte vo štvrtok, 30. júla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v pondelok, 28. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na