Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 75. a 76. epizóda

24. 11 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 75. a 76. epizóda
Cennet: 75. a 76. epizóda Foto: Eccho Rights

Cengizov osud je definitívne spečatený, bezmocná Arzu môže len s hrôzou sledovať, ako si jej dlhoročného priateľa berie smrť!

Po tom, čo si práve prečítala, chce Sema (Ebru Nil Aydın) všetko povedať Mahirovi (Hazım Körmükçü) a Orhanovi (Yusuf Agkün), no premôžu ju emócie a nedokáže zo seba dostať ani slovíčko. No ani nemusí, vzápätí totiž na dvere vily Soyerovcov zaklope polícia... Kaya (Devrim Saltoğlu) si kruto vymôže Arzuinu (Esra Ronabar) poslušnosť – pri čo i len náznaku vzdoru má poruke telefón a na rýchlej voľbe Halila (Cihan Köse), ktorý bez otázok a zaváhania urobí všetko, čo mu prikáže!

Človek, ktorého neustále tlačíte k okraju priepasti už v istej chvíli prestane mať na výber – buď to napokon vzdá, alebo... Zmobilizuje posledné zvyšky odvahy a pokúsi sa prebojovať k slobode priamo cez vás. Arzu je ten druhý typ. Nilgün (Çiçek Acar) sa k Cengizovi (Şencan Güleryüz) správa neodpustiteľne kruto. Aj keby skutočne spáchal to, z čoho ho podozrieva, je to predsa len ľudská bytosť, navyše bezmocná... Správu o maminej údajnej samovražde Melisa (Zehra Yılmaz) nedokáže uniesť, neutíšia ju dokonca ani sedatíva od lekára, iba... Cennet (Almila Ada).

Mukaddes (Güler Ökten) a Suna (Süeda Çil) sa na seba len bezradne pozerajú, keď nešťastná Cennet oplakáva ženu, ktorá k nej bola po celý čas taká neľudská – a pritom ani len netuší, za kým to vlastne žiali...

Nilgün nasadne do taxíka a ponáhľa sa s na smrť vydesenou krvácajúcou Özlem (Ebru Destan) do nemocnice. Zlomený Cengiz využije ich neprítomnosť, zavolá Arzu a požiada ju o pomoc. Nanešťastie je však jeho slovná zásoba stále ešte výrazne obmedzená, a tak sa ju márne snaží varovať pred nepredstaviteľným. Vnútorne stále ešte rozorvaný Selim (Berk Atan) sa po zrelej úvahe rozhodne povedať Mahirovi a Orhanovi, čo vie. Teda, čo si myslí, že vie.

Melisa sa, v snahe ochrániť mamu, pokúsi zo sestrinej izby nenápadne odniesť onen nešťastný list na rozlúčku, dopadne to však inak. Cengizov osud je definitívne spečatený, bezmocná Arzu môže len s hrôzou sledovať, ako si jej dlhoročného priateľa berie smrť!

Mukaddes s ťažkým srdcom sleduje, ako sa jej milovaná vnučka správa k svojej sestre. Bojí sa, že ju to jedného dňa bude veľmi, veľmi mrzieť - netuší, že sa osudovo mýli...

Sledujte v piatok, 25. novembra, o 10.25!