DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 76. epizóda

30. 07 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 76. epizóda
Cennet: 76. epizóda Foto: Eccho Rights

Cengizov osud je definitívne spečatený, bezmocná Arzu môže len s hrôzou sledovať, ako si jej dlhoročného priateľa berie smrť!

Nilgün (Çiçek Acar) nasadne do taxíka a ponáhľa sa s na smrť vydesenou krvácajúcou Özlem (Ebru Destan) do nemocnice. Zlomený Cengiz (Şencan Güleryüz) využije ich neprítomnosť, zavolá Arzu (Esra Ronabar) a požiada ju o pomoc. Nanešťastie je však jeho slovná zásoba stále ešte výrazne obmedzená, a tak sa ju márne snaží varovať pred nepredstaviteľným. Vnútorne stále ešte rozorvaný Selim (Berk Atan) sa po zrelej úvahe rozhodne povedať Mahirovi (Hazım Körmükçü) a Orhanovi (Yusuf Agkün), čo vie. Teda, čo si myslí, že vie.

Melisa (Zehra Yılmaz) sa, v snahe ochrániť mamu, pokúsi zo sestrinej (Almila Ada) izby nenápadne odniesť onen nešťastný list na rozlúčku, dopadne to však inak. Cengizov osud je definitívne spečatený, bezmocná Arzu môže len s hrôzou sledovať, ako si jej dlhoročného priateľa berie smrť!

Mukaddes (Güler Ökten) s ťažkým srdcom sleduje, ako sa jej milovaná vnučka správa k svojej sestre. Bojí sa, že ju to jedného dňa bude veľmi, veľmi mrzieť - netuší, že sa osudovo mýli...

Sledujte v pondelok, 3. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v pondelok, 28. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na