DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 77. epizóda

03. 08 2020 21:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 77. epizóda
Cennet: 77. epizóda Foto: Eccho Rights

Selim, Nilgün a Özlem skončia po udaní zúrivého Orhana, chorobne prahnúceho po pomste, na polícii na výsluchu...

Selim (Berk Atan) je po otcovej (Şencan Güleryüz) nepochopiteľnej smrti plný hnevu. Obzvlášť alergicky reaguje v podstate na všetko, čo z úst vypustí Kaya (Devrim Saltoğlu) – akoby v hĺbke srdca podvedome vytušil, čo je otec jeho lásky (Almila Ada) zač. No v priamej konfrontácii s Orhanovými (Yusuf Agkün) päsťami a Seminými (Ebru Nil Aydın) slzami hnev vystrieda rezignovaný smútok a pocit nekonečnej hanby.

Rozcitlivená Cennet sa s tvárou zaliatou slzami otcovi z hĺbky srdca ospravedlní a sľúbi mu, že mu už nikdy viac nebude protirečiť. No keby čo i len tušila, s akým diablom v ľudskej koži má dočinenia... Zrejme by si radšej jazyk odhryzla! Selim, Nilgün (Çiçek Acar) a Özlem (Ebru Destan) skončia po udaní zúrivého Orhana, chorobne prahnúceho po pomste, na polícii na výsluchu...

Keď Kaya konečne ukáže svoju pravú tvár, Selim rýchlo zaimprovizuje, aby milovanú ženu ochránil pred ďalším sklamaním a bolesťou. Teda, aspoň zatiaľ... Mahir (Hazım Körmükçü) sa v hneve zriekne Özlem i dieťatka, ktoré nosí pod srdcom.

Sledujte v utorok, 4. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v pondelok, 28. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na