Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 77. a 78. epizóda

25. 11 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 77. a 78. epizóda
Cennet: 77. a 78. epizóda Foto: Eccho Rights

Zdá sa, že minimálne jeden člen rodiny Soyerovcov si čoraz neúnosnejšiu atmosféru užíva plnými dúškami... Správne, Melisa!

Selim (Berk Atan) je po otcovej (Şencan Güleryüz) nepochopiteľnej smrti plný hnevu. Obzvlášť alergicky reaguje v podstate na všetko, čo z úst vypustí Kaya (Devrim Saltoğlu) – akoby v hĺbke srdca podvedome vytušil, čo je otec jeho lásky (Almila Ada) zač. No v priamej konfrontácii s Orhanovými (Yusuf Agkün) päsťami a Seminými (Ebru Nil Aydın) slzami hnev vystrieda rezignovaný smútok a pocit nekonečnej hanby.

Rozcitlivená Cennet sa s tvárou zaliatou slzami otcovi z hĺbky srdca ospravedlní a sľúbi mu, že mu už nikdy viac nebude protirečiť. No keby čo i len tušila, s akým diablom v ľudskej koži má dočinenia... Zrejme by si radšej jazyk odhryzla! Selim, Nilgün (Çiçek Acar) a Özlem (Ebru Destan) skončia po udaní zúrivého Orhana, chorobne prahnúceho po pomste, na polícii na výsluchu...

Keď Kaya konečne ukáže svoju pravú tvár, Selim rýchlo zaimprovizuje, aby milovanú ženu ochránil pred ďalším sklamaním a bolesťou. Teda, aspoň zatiaľ... Mahir (Hazım Körmükçü) sa v hneve zriekne Özlem i dieťatka, ktoré nosí pod srdcom.

Aj keď Kayu prekvapí, keď na jeho dvere zaklope nečakaná návšteva - Melisa (Zehra Yılmaz) -, keď mu bez zbytočných okolkov položí otázku, ktorá jej už nejaký ten piatok nedá spávať, rovnako bez okolkovania jej na ňu odpovie. Koniec koncov, tá prefíkaná potvora je mu oveľa podobnejšia, ako jeho vlastná dcéra. A ich rozhovor ho v tomto presvedčení len utvrdí... Sotva sa Özlem vďaka Selimovi ako-tak upokojí, musí čeliť ďalšej stresujúcej situácii – uväznená medzi Semou a Nilgün, chrliacimi jedna na druhú oheň a síru, ako medzi dvoma mlynskými kameňmi.

Už i tak dosť napätá situácia vo vile Soyerovcov sa ešte viac vyostrí po najnovšom rozhodnutí hlavy rodiny. No zdá sa, že minimálne jeden člen rodiny si čoraz neúnosnejšiu atmosféru užíva plnými dúškami... Správne, Melisa! Na rozdiel od Selima, ktorý je pre pokoj v duši pripravený okamžite dobrovoľne vyhovieť Orhanovej arogantnej požiadavke na kompenzáciu vzniknutých škôd, Nilgün má iný plán. Plán, ktorým synovi i všetkým Soyerovcom – a obzvlášť Arzu (Esra Ronabar) – vyrazí dych!

Cennet poriadne vystraší, keď Melisa večer privedie domov príšerne vyčerpanú a bledú babičku Mukaddes (Güler Ökten), ktorá vyzerá, akoby mala už-už odpadnúť...

Sledujte v pondelok, 28. novembra, o 10.25!