DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 78. epizóda

04. 08 2020 21:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 78. epizóda
Cennet: 78. epizóda Foto: Eccho Rights

Zdá sa, že minimálne jeden člen rodiny Soyerovcov si čoraz neúnosnejšiu atmosféru užíva plnými dúškami... Správne, Melisa!

Aj keď Kayu (Devrim Saltoğlu) prekvapí, keď na jeho dvere zaklope nečakaná návšteva - Melisa (Zehra Yılmaz) -, keď mu bez zbytočných okolkov položí otázku, ktorá jej už nejaký ten piatok nedá spávať, rovnako bez okolkovania jej na ňu odpovie. Koniec koncov, tá prefíkaná potvora je mu oveľa podobnejšia, ako jeho vlastná dcéra (Almila Ada). A ich rozhovor ho v tomto presvedčení len utvrdí... Sotva sa Özlem (Ebru Destan) vďaka Selimovi (Berk Atan) ako-tak upokojí, musí čeliť ďalšej stresujúcej situácii – uväznená medzi Semou (Ebru Nil Aydın) a Nilgün (Çiçek Acar), chrliacimi jedna na druhú oheň a síru, ako medzi dvoma mlynskými kameňmi.

Už i tak dosť napätá situácia vo vile Soyerovcov sa ešte viac vyostrí po najnovšom rozhodnutí hlavy rodiny. No zdá sa, že minimálne jeden člen rodiny si čoraz neúnosnejšiu atmosféru užíva plnými dúškami... Správne, Melisa! Na rozdiel od Selima, ktorý je pre pokoj v duši pripravený okamžite dobrovoľne vyhovieť Orhanovej (Yusuf Agkün) arogantnej požiadavke na kompenzáciu vzniknutých škôd, Nilgün má iný plán. Plán, ktorým synovi i všetkým Soyerovcom – a obzvlášť Arzu (Esra Ronabar) – vyrazí dych!

Cennet poriadne vystraší, keď Melisa večer privedie domov príšerne vyčerpanú a bledú babičku Mukaddes (Güler Ökten), ktorá vyzerá, akoby mala už-už odpadnúť...

Sledujte v stredu, 5. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v pondelok, 28. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na