DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 79. epizóda

05. 08 2020 21:25 | Alexandra Stahlová
Cennet: 79. epizóda
Cennet: 79. epizóda Foto: Eccho Rights

Aj keď to chvíľku skutočne vyzerá tak, akoby Melisa mala v rukách všetky tromfy, zbraň pri hlave ju rýchlo presvedčí o opaku!

Melisa (Zehra Yılmaz) rozohrá s naivnou Cennet (Almila Ada) ďalšiu špinavú hru, keď jej, prelievajúc krokodílie slzy ako o život, povie o maminej údajnej aférke. No má smolu, jej zdanlivo bezchybný plán má totiž obrovskú slabinu, a síce... Kayu (Devrim Saltoğlu). Zdá sa, že Orhan (Yusuf Agkün) od neutíchajúceho žiaľu a narastajúcej zúrivej nenávisti pomaly, ale isto prichádza o rozum.

Aj keď to chvíľku skutočne vyzerá tak, akoby Melisa mala v rukách všetky tromfy, zbraň pri hlave ju rýchlo presvedčí o opaku! A to je iba začiatok... Arzu (Esra Ronabar) si ako prvá všimne, že jej švagor, ktorý vyzerá akoby aspoň mesiac nespal, sa chystá urobiť niečo neodpustiteľné. Vzápätí sa Cennetine oči rozšíria zdesením, bezmocný výkrik jej zamrie na perách, potom štekne výstrel a...

Ak si Özlem (Ebru Destan) myslela, že keď sa prach usadí v dome Soyerovcov predsa len nájde šťastie po Mahirovom (Hazım Körmükçü) boku, trestuhodne sa zmýlila. Namiesto toho sa v ňom totiž dnes stane väzňom!

Sledujte vo štvrtok, 6. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v pondelok, 28. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na