DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK• 20:30 •

Cennet: 83. epizóda

12. 08 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 83. epizóda
Cennet: 83. epizóda Foto: Eccho Rights

Selim by veľmi chcel pomôcť milovanej Cennet, ktorá neustále plače a vydesene sa strhne pri každom dotyku, akoby pálil... No nevie ako.

Kaya (Devrim Saltoğlu) vôbec nepochybuje o tom, že v tom, čo postretlo jeho milované dievčatko (Almila Ada), má určite prsty Melisa (Zehra Yılmaz). Preto jej dôrazne odporučí, aby sa modlila...! Özlem (Ebru Destan) sa zúfalo snaží presvedčiť svojho agresívneho milenca, aby spolu čo najrýchlejšie odišli do Ameriky, no on o tom nechce ani počuť. Naopak, nástojí na tom, aby z Mahira (Hazım Körmükçü) a jeho rodiny vytĺkli, čo sa dá! Lenže Soyerovci majú momentálne úplne iné starosti ako Özlem - Arzu (Esra Ronabar) totiž až do procesu musí do väzby. Na obe jej dcéry je toho už akosi priveľa. No kým Melisa, ako zvyčajne, hystericky plače a vrieska, na smrť vyčerpaná Cennet sa v mdlobách len ticho zvezie k zemi...

Selim (Berk Atan) je nešťastný, taký bezradný a bezmocný sa ešte nikdy necítil. Tak veľmi by chcel pomôcť milovanej Cennet, ktorá neustále plače a vydesene sa strhne pri každom dotyku, akoby pálil... No nevie ako. Orhan (Yusuf Agkün) sa v mnohých veciach mýli, no Melisu má prečítanú dokonale! Z pomerov vo väznici je Arzu zhrozená – a obzvlášť z toho, ako kruto a nemilosrdne sa trestankyne správajú jedna k druhej.

Aj keď sa teraz bojí i vlastného tieňa je Cennet rozhodnutá navštíviť svoju záchrankyňu za mrežami. Kayovmu poskokovi Halilovi (Cihan Köse) sa napokon podarí vypátrať identitu druhého Cennetinho únoscu.

Sledujte vo štvrtok, 13. augusta, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Cennet - v pondelok, 28. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na