Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 85. a 86. epizóda

01. 12 2022 12:20 | Alexandra Stahlová
Cennet: 85. a 86. epizóda
Cennet: 85. a 86. epizóda Foto: Eccho Rights

Nič netušiaca Cennet sa počas nepeknej potýčky medzi jej otcom a priateľom postaví na nesprávnu stranu, no pochopí to príliš neskoro.

Slová, ktoré mu pri poslednej návšteve adresovala Arzu (Esra Ronabar), počuje Kaya (Devrim Saltoğlu) v hlave v nekonečnej slučke, preto chce Cennet (Almila Ada) od nej dostať čo najďalej - a to najlepšie už včera! No nepochodí... Aj Melisa (Zehra Yılmaz) zúri – z obdobného dôvodu. Nechce sa totiž o matku deliť vôbec s nikým, za žiadnu cenu. A tak aj keď sa tí dvaja z tej duše nemôžu vystáť, je zrejme len otázkou času, kedy spoja svoje sily. Arzu svojou odvahou a nečakanou úprimnosťou poriadne zaskočí svoje spoluväzenkyne, dokonca aj tú najkrutejšiu z nich.

Keďže Cennet úprimne verí, že Melisa s ňou hrá rovnako fér ako ona s ňou, počas Arzuinho pojednávania ruka v ruke čakajú, ako to dopadne... Kaya, ktorému pomaly ale isto začína tiecť do topánok, je rozhodnutý zabrániť neodvratnému za každú cenu. A ak to nepôjde po dobrom, ako sa pôvodne nádejal... Nuž tak teda po zlom!

Zvláštny pocit, akoby ju jej neznáma mama zrazu láskyplne pohladila po líci, si Cennet nevie vysvetliť. Arzu sa zdá dokonale vyrovnaná a zmierená s osudom. No vtom sa stane niečo, čo všetko zmení...

Melisa a Kaya sú rozhodnutí rozhovoru Arzu a Cennet, ktorý by navždy zmenil ich životy, zabrániť za každú cenu. Preto obaja, každý po vlastnej osi, uháňajú k väznici... Nanešťastie ich nechutný plán vyjde na jednotku, a tak keď Arzu konečne vyjde pred bránu, privíta ju iná osoba než čakala – a Cennet si zase vypočuje iný príbeh ako ten, ktorý tak dlho čaká na vypovedanie. Iný príbeh, od iného človeka...

Tým sa však večer plný prekvapení iba začína. Mimochodom, o jedno sa pri návrate rozrušenej Cennet domov postarajú Selim (Berk Atan) a jeho spoločníci. Drzá Özlem (Ebru Destan) zjavne stále nepochopila, kde je jej miesto... A kde nie. Nič netušiaca Cennet sa počas nepeknej potýčky medzi jej otcom a priateľom postaví na nesprávnu stranu, no pochopí to príliš neskoro.

Arzu konečne pochopí, že láska, ktorú k nej jej mladšia dcéra cíti, je chorá. Čoraz majetníckejšia Melisa sa už totiž ani netají tým, že nikomu nedovolí postaviť sa medzi ne - a obzvlášť sestre, ktorú nenávidí najviac na svete!

Sledujte v piatok, 2. decembra, o 10.25!