Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 86. epizóda

18. 08 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 86. epizóda
Cennet: 86. epizóda Foto: Eccho Rights

Nič netušiaca Cennet sa počas nepeknej potýčky medzi jej otcom a priateľom postaví na nesprávnu stranu, no pochopí to príliš neskoro.

Melisa (Zehra Yılmaz) a Kaya (Devrim Saltoğlu) sú rozhodnutí rozhovoru Arzu (Esra Ronabar) a Cennet (Almila Ada), ktorý by navždy zmenil ich životy, zabrániť za každú cenu. Preto obaja, každý po vlastnej osi, uháňajú k väznici... Nanešťastie ich nechutný plán vyjde na jednotku, a tak keď Arzu konečne vyjde pred bránu, privíta ju iná osoba než čakala – a Cennet si zase vypočuje iný príbeh ako ten, ktorý tak dlho čaká na vypovedanie. Iný príbeh, od iného človeka...

Tým sa však večer plný prekvapení iba začína. Mimochodom, o jedno sa pri návrate rozrušenej Cennet domov postarajú Selim (Berk Atan) a jeho spoločníci. Drzá Özlem (Ebru Destan) zjavne stále nepochopila, kde je jej miesto... A kde nie. Nič netušiaca Cennet sa počas nepeknej potýčky medzi jej otcom a priateľom postaví na nesprávnu stranu, no pochopí to príliš neskoro.

Arzu konečne pochopí, že láska, ktorú k nej jej mladšia dcéra cíti, je chorá. Čoraz majetníckejšia Melisa sa už totiž ani netají tým, že nikomu nedovolí postaviť sa medzi ne - a obzvlášť sestre, ktorú nenávidí najviac na svete!

Sledujte v stredu, 19. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na