Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 88. epizóda

20. 08 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 88. epizóda
Cennet: 88. epizóda Foto: Eccho Rights

Zvrátená Melisa spod privretých viečok sleduje, aké sú si jej mama a sestra zrazu blízke a urobí nechutný výstup – aby mamu vytrestala!

Arzuin (Esra Ronabar) obrovský strach o Melisu (Zehra Yılmaz) razom vystrieda šok, keď sa dozvie o okolnostiach jej nehody – a vzápätí nefalšované zdesenie, keď ona, Mahir (Hazım Körmükçü) i Cennet (Almila Ada) pochopia, že nezostala bez následkov... Keď sa Nilgün (Çiçek Acar) zastaví u Kayu (Devrim Saltoğlu) a zoznámi sa s jeho novou slúžkou, expresne rýchlo odhalí, komu pán domu za ten poklad asi vďačí.

Zvrátená Melisa spod privretých viečok sleduje, aké sú si jej mama a sestra zrazu blízke a urobí nechutný výstup – aby mamu vytrestala! Orhana (Yusuf Agkün) poteší neprehliadnuteľná kríza vo vzťahu Selima (Berk Atan) a Cennet, ktorých drsnej hádky sa stane náhodným svedkom. Babičku Mukaddes (Güler Ökten) a Sunu (Süeda Çil) zaskočí, keď sa dozvedia, čo sa zomlelo.

Yaşarova špiónka úplnou náhodou odhalí jedno z Kayových najcennejších tajomstiev. Otázne však je nielen to, či si vôbec uvedomuje, čo sa práve dozvedela, ale i to, či bude mať šancu posunúť tieto informácie ďalej...

Sledujte v pondelok, 24. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na