Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 89. epizóda

24. 08 2020 21:35 | Alexandra Stahlová
Cennet: 89. epizóda
Cennet: 89. epizóda Foto: Eccho Rights

Selim sa obráti so žiadosťou o pomoc na excentrického a nie bezdôvodne i trochu paranoidného hackera.

Selim (Berk Atan) si bolestne uvedomí, že povedať mame (Çiçek Acar) pravdu o Kayovi (Devrim Saltoğlu) má ja svoje negatíva, a nie hocijaké - Nilgün totiž začína vážne spochybňovať budúcnosť jeho vzťahu s Cennet (Almila Ada)! Bezcharakterná Melisa (Zehra Yılmaz) pred mamou (Esra Ronabar), ktorá jej i napriek všetkému, čo už má na rováši, stále verí, pokračuje v nechutnom divadielku, ktorého jediným cieľom je zabrániť Arzu v odhalení pravdy Cennet a ich následnom zblížení.

Yaşarova špiónka Pınar urobí chybu, keď Selimovi zamlčí, čo už povedala Cennet – o stretnutí Kayu s jej mamou Cavidan. Aj Arzu poriadne prestrelí, keď sa nechá uniesť hnevom na Kayu a strachom z neho a vezme Melisu domov skôr, než ju lekári môžu dôkladne vyšetriť. Nuž a do tretice to dnes ukážkovo pokašle aj Nilgün – a aj jej konanie má úplne rovnakého spoločného menovateľa! Selim sa obráti so žiadosťou o pomoc na excentrického a nie bezdôvodne i trochu paranoidného hackera.

Zdá sa, že predstieraným ochrnutím zvrátená Melisa konečne našla dokonalý spôsob, ako mamu citovým vydieraním dlhodobo držať v šachu. Cennet sa ešte nikdy necítila taká bezmocná, a zároveň tak nekonečne sama...

Sledujte v utorok, 25. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na