Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 91. epizóda

26. 08 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 91. epizóda
Cennet: 91. epizóda Foto: Eccho Rights

Melisa sa už ani nesnaží skrývať chorú žiarlivosť na Cennet, ktorej každá, i tá najnevinnejšia poznámka ju rozzúri dobiela!

Aj keď si vzhľadom na všetko, čo sa v poslednom čase udialo, Cennet (Almila Ada) zúfalo potrebuje vyčistiť hlavu, nejde to. Nech robí, čo robí, neustále jej v nej víri množstvo znepokojivých myšlienok, spomienok a otázok. A všetky sa točia okolo Arzu (Esra Ronabar), ktorá možno je a možno nie je jej mamou. Melisa (Zehra Yılmaz) zúri – zo strachu, že ďalšie, oveľa podrobnejšie lekárske vyšetrenie možno napokon odhalí jej obludné klamstvo. A tak urobí, čo vie najlepšie... Príšernú scénu!

Zo strachu o život a bezpečie dcérky, ktorá je netvorovi Kayovi (Devrim Saltoğlu) vydaná na milosť a nemilosť, je vystrašená Pınar ochotná urobiť všetko, čo jej prikáže. Úplne všetko... Melisa sa už ani nesnaží skrývať chorú žiarlivosť na Cennet, ktorej každá, i tá najnevinnejšia poznámka ju rozzúri dobiela! Selim (Berk Atan) pochopí, že prehral. Ukáže sa, že na rozdiel od jeho krutého a bezcharakterného šéfa, Halil (Cihan Köse) zjavne má svedomie.

Cennet napokon naberie odvahu a počas návštevy vo vile Soyerovcov sa vkradne do spálne Arzu, aby získala dôkaz, ktorý raz a navždy potvrdí alebo vyvráti to, čo v hĺbke svojho utrápeného srdca už tuší...

Sledujte vo štvrtok, 27. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na