Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 93. epizóda

31. 08 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 93. epizóda
Cennet: 93. epizóda Foto: Eccho Rights

Selim sa vyberie za budúcim svokrom – aby ten prekliaty zbabelec pochopil, že dni jeho hrôzovlády budú už onedlho spočítané.

Kaya (Devrim Saltoğlu) konečne nájde spôsob, ako nešťastnú Pınar nielen adekvátne potrestať, ale i patrične využiť! Keď emocionálne úplne vyčerpaná Cennet (Almila Ada) konečne zaspí, Selim (Berk Atan) potichu zíde dole porozprávať sa s Mukaddes (Güler Ökten) a Sunou (Süeda Çil), ktoré sú minimálne rovnako nešťastné ako jeho láska. Arzu (Esra Ronabar) sa z Melisinho (Zehra Yılmaz) trápneho divadielka, ktoré s očividným potešením predvádza pred celou rodinou, obracia žalúdok. A odporná správa od diabolského Kayu (Devrim Saltoğlu), ktorá jej vzápätí pípne do mobilu, ju rozhodí ešte viac.

Spravodlivým hnevom poháňaný Selim sa vyberie za budúcim svokrom – aby ten prekliaty zbabelec pochopil, že dni jeho hrôzovlády budú už onedlho spočítané. Vraví sa, že genetika nepustí – a súdiac podľa toho, ako neodpustiteľne hrubo, až kruto sa Cennet zrazu správa k žene, ktorá ju s láskou vychovala, niet ani najmenších pochýb, že sú s Melisou sestry!

Nilgün (Çiçek Acar) a Selim sa opäť nepekne pohádajú. Ako inak, kvôli Cennet. To, pred čím tak dlho zatvárala oči, dnes Arzu vidí o to jasnejšie a bolestnejšie – diametrálny rozdiel medzi jej dcérami, ich životmi, snami, povahami...

Sledujte v utorok, 1. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na