Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 96. epizóda

03. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 96. epizóda
Cennet: 96. epizóda Foto: Eccho Rights

Melise sa podarí skutočne husársky kúsok, keď sa rozhodne sledovať Özlem. Prichytí ju totiž na stretnutí s milencom!

Akoby Arzu (Esra Ronabar) už i tak nemala dosť trápenia, pred Cennetinou (Almila Ada) nemocničnou izbou sa do nej nenávistne pustí ten, ktorý by dnes mal chodiť po kanáloch, ak mal aspoň čo i len náznak chrbtovej kosti - Kaya (Devrim Saltoğlu). Ich čoraz hlasnejšia výmena názorov a Cennetina vystrašená, až hysterická reakcia na ňu v Selimovi (Berk Atan) prebudí spravodlivý hnev... Semina (Ebru Nil Aydın) arogancia, ba až krutosť Melisu (Zehra Yılmaz) príšerne rozhnevá. Nebyť Orhana (Yusuf Agkün), ktorý si prekvapivo zachová chladnú hlavu, ktovie, ako by to napokon dopadlo? Cennet tvrdohlavo odmieta pomoc psychiatra, no z toho, ako sa správa ku všetkým blízkym musí byť i úplne nezainteresovanému jasné, že rozhodne nie je v poriadku. A tak skoro ani nebude!

Všetku nahromadenú zúrivosť, ba až nenávisť si Cennet, žiaľ, vybije na nesprávnej osobe, na mame. A, čo je pre všetkých ešte horšie, posledné zvyšky dôvery venuje tej najnesprávnejšej zo všetkých... Otcovi. Melise (Zehra Yılmaz) sa podarí skutočne husársky kúsok, keď sa rozhodne sledovať Özlem (Ebru Destan). Prichytí ju totiž na stretnutí s milencom!

Každá pravda, aj tá najtemnejšia a najhlbšie pochovaná, si jedného dňa napokon predsa len nájde cestu k človeku, ktorému je z toho či onoho dôvodu upieraná. To platí rovnako o všetkých Soyerovcoch... I o Cennet.

Sledujte v pondelok, 7. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na