Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 97. epizóda

07. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 97. epizóda
Cennet: 97. epizóda Foto: Eccho Rights

Kaya sa rozhodne Arzu, po láske ktorej tak choro a zároveň márne túži, až ju vlastne nenávidí, zasadiť ranu, z ktorej sa už nikdy nespamätá!

Bezmocná Arzu (Esra Ronabar) s hrôzou sleduje, ako strašná pravda, ktorá sa pre ňu pomaly, ale isto stáva boľavou realitou, oberá Cennet (Almila Ada) aj o posledné zvyšky zdravého rozumu. Aby nešťastnej dcére zabránila navždy prísť o ľudskosť, urobí niečo, čo by nikdy neverila, že vôbec dokáže - postaví sa so srdcom na dlani medzi ňu a muža, ktorý ich obe tak kruto doráňal a temer zničil. Kayu (Devrim Saltoğlu). Žiarlivá Melisa (Zehra Yılmaz) sa, žiaľ, zachová presne tak, ako sa dalo očakávať – keď zistí, že jej mama trávila čas s jej staršou sestrou, ktorú nenávidí do špiku kostí, všetok svoj hnev a nahromadenú zúrivosť obráti proti nej...

Namiesto toho, aby v sebe našiel aspoň kúsok svedomia a už raz a navždy zmizol zo životov tých, ktorým priniesol len nekonečnú bolesť a trápenie, sa Kaya rozhodne tej, po ktorej láske tak choro a zároveň márne túži, až ju vlastne nenávidí, zasadiť ďalšiu bolestnú ranu. Takú, z ktorej sa už nikdy nespamätá! Rozhodne sa pripraviť ju to najcennejšie... Jednu z jej dcér.

Selima (Berk Atan) neskutočne poteší, ale i tak trochu zaskočí nečakaný návrh jeho lásky, aby sa vzali – a to ešte dnes!

Sledujte v utorok, 8. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na