Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 98. epizóda

08. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 98. epizóda
Cennet: 98. epizóda Foto: Eccho Rights

Žiadna matka by nemala byť postavená pred desivú voľbu, ktorej dnes čelí i Arzu – vybrať si, ktoré zo svojich detí zachráni a... Ktoré nie.

Arzu (Esra Ronabar) sa zúfalo snaží zachrániť Melisu (Zehra Yılmaz) a Cennet (Almila Ada) pred tým, čo pre tú mladšiu naplánoval krutý a pomstychtivý Kaya (Devrim Saltoğlu). No už je, žiaľ, neskoro – keď sa k nim dostane, obe sú zranené a uväznené vo vraku auta, ktorý rýchlo zachvacujú plamene a z ktorého navyše uniká benzín! Keď Kaya zistí, čo svojím rozhodnutím spôsobil, spanikári.

Žiadna matka by nemala byť postavená pred desivú voľbu, ktorej dnes čelí i Arzu – vybrať si, ktoré zo svojich detí zachráni a... Ktoré nie. Ktovie, ako by to napokon dopadlo, nebyť neznámeho mladíka, ktorý sa bez zaváhania vrhne do plameňov v snahe pomôcť. Nič netušiaci Selim (Berk Atan) zatiaľ márne čaká na svoju nevestu...

Aj keď na to ľudia často zabúdajú, každý svoj životný príbeh vníma z iného uhla pohľadu ako tí, s ktorými ho prežíva, takže to, čo jeden vníma ako zlyhanie, je pre druhého zrada. A ktovie, niekoho smola možno zase inému prinesie... Ak aj nie šťastie, tak aspoň zmenu.

Sledujte v stredu, 9. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na