Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 101. epizóda

14. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 101. epizóda
Cennet: 101. epizóda Foto: Eccho Rights

Melisine intrigy opäť padli na úrodnú pôdu – a deň, ktorý má byť pre Selima a Cennet tým najkrajším v živote, obom prinesie len bolesť a žiaľ.

Prefíkaná potvora Melisa (Zehra Yılmaz), žiaľ, presne vie, ako Cennet (Almila Ada) poľahky zmanipulovať tak, aby urobila to, čo chce – a aby celkom určite neurobila nič, čo nechce. A tak keď sa za sestrou zastaví krátko pred jej svadbou s milovaným Selimom (Berk Atan)... Je len otázkou času, kedy zásluhou tej egoistickej diablice Cennetino šťastie vyletí hore komínom! Vyšinutého Kayu (Devrim Saltoğlu), ktorý sa už vidí v cieli svojich túžob, čaká poriadne prekvapenie, keď sa pred ním ako boh pomsty zrazu objaví Mahir (Hazım Körmükçü) odhodlaný Arzu (Esra Ronabar), ktorej tak veľmi krivdil, zachrániť za každú cenu.

Hoci je Nilgün (Çiçek Acar) po celý čas ako na ihlách, či v snahe rozoštvať Cenet a Selima stavila na správneho koňa, netrvá dlho a je jasné, že sa trápila úplne zbytočne a že samoľúby výraz, ktorý na pár sekúnd vymaže z Melisinej tváre nechutnú pretvárku, má svoje opodstatnenie. Jej intrigy totiž padli na úrodnú pôdu – a deň, ktorý má byť pre Selima a Cennet tým najkrajším v živote, obom prinesie len bolesť a žiaľ. Mahir sa z nečakaného víťazstva nad Kayom neteší dlho. Jeho radosť rýchlo vystrieda strach a nefalšovaná hrôza!

Po tom všetkom, čím si v posledných týždňoch a mesiacoch prešiel, s čím sa musel voľky-nevoľky vyrovnať, sa dnes Selim cíti právom podvedený. Nečudo, že sa nechá strhnúť spravodlivým hnevom. Mahir je v hlbokom šoku, keď Kaya opäť beztrestne vyviazne z problémov...

Sledujte v utorok, 15. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na