Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 103. epizóda

16. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 103. epizóda
Cennet: 103. epizóda Foto: Eccho Rights

Selim vyhľadá Melisu, aby sa úprimne porozprávali o všetkom, čo sa stalo. No nech už očakávala čokoľvek... Toto určite nie.

Aj keď sa Melise (Zehra Yılmaz) veľmi nedarí skrývať skutočné pocity, predsa len sa o to pokúsi, keď jej Cennet (Almila Ada) položí otázku, na ktorú v hĺbke srdca obe dávno poznajú odpoveď. A keďže Cennet opäť vidí a počuje len to, čo vidieť a počuť chce, Melise to zase raz prejde... Vďaka zúfalému Halilovi (Cihan Köse), odhodlanému ochrániť svoju rodinu pred svojím zvlčilým pánom (Devrim Saltoğlu) za každú cenu, sa Arzu (Esra Ronabar) dostane k neoceniteľnej informácii, ktorá jej môže pomôcť zbaviť sa Kayu raz a navždy!

Selim (Berk Atan) vyhľadá Melisu, aby sa úprimne porozprávali o všetkom, čo sa stalo. No nech už očakávala čokoľvek... Toto určite nie. Arzu sa naoko pokúsi priviesť šialeného Kayu k rozumu, ktorý neprestáva fantazírovať o ich spoločnom živote. V skutočnosti sa však chystá využiť to, čo vie od Halila, aby ochránila svojich najbližších.

Keď Kaya pochopí, že ukážkovo naletel, je už príliš neskoro. A to ešte nevie nič o oveľa väčšom probléme, ktorý sa naňho valí rovnako nemilosrdne a zničujúco ako tsunami. Probléme menom Cihan (Fatih Dönmez)...

Sledujte vo štvrtok, 17. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na