Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 104. epizóda

17. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 104. epizóda
Cennet: 104. epizóda Foto: Eccho Rights

Selim nevie, čo si má myslieť o novinkách od Pınar. No ešte viac ho vykoľají Cennetina návšteva a ich následný rozhovor.

Iné na jej mieste by to už dávno vzdali – tie s chrbtovou kosťou alebo aspoň jej náznakom -, no tvrdohlavá Melisa (Zehra Yılmaz) neprestáva vytrvalo bojovať o to, čo chce, aj keď zdanlivo už nemá vôbec žiadnu šancu uspieť. O Selima (Berk Atan)... Arzu (Esra Ronabar) úprimne pobaví Mahirova (Hazım Körmükçü) mylná domnienka, že jeho zásluhou už pre nich Kaya (Devrim Saltoğlu) neznamená žiadny problém ani hrozbu. Netuší, žiaľ, že ich všetkých smiech už zakrátko prejde – a že na tom sama má svoj podiel viny... Soyerovci sa s ťažkým srdcom rozlúčia s Orhanom (Yusuf Agkün), ktorý na dlhší čas odlieta za prácou do Dubaja.

Selim, ktorému v hlave neustále rezonujú Melisine slová, pri najlepšej vôli nevie, čo si má o zaujímavých novinkách od Pınar myslieť. No ešte viac ho vykoľají Cennetina (Almila Ada) návšteva a ich následný rozhovor. Na Arzuinom každoročnom charitatívnom večierku pre opustené deti sa objaví nečakaný hosť. Keď zaznie jeho meno, v Kayovi by sa krvi nedorezal! Správne, je to Cihan (Fatih Dönmez).

Semu (Ebru Nil Aydın) poriadne vykoľají, keď nečakane narazí na známu tvár z nedávnej minulosti. Cíti v kostiach, že jej uniká niečo dôležité, preto požiada Mahira, aby jej zohnal všetky fotky, ktoré sa dnes večer na akcii urobili...

Sledujte v pondelok, 21. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na