Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 105. epizóda

21. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 105. epizóda
Cennet: 105. epizóda Foto: Eccho Rights

Kaya sa pokúsi varovať Arzu pred Cihanom, no aj keď tentoraz výnimočne vraví pravdu a naozaj nepreháňa, má smolu.

Kaya (Devrim Saltoğlu) nikdy nevedel prehrávať, a tak ani po tom, čo mu Arzu (Esra Ronabar) na zasadnutí správnej rady de facto odoberie všetky kompetencie začne okolo seba pľuť oheň a síru. Özlem (Ebru Destan) každým dňom viac a viac stráca pevnú pôdu pod nohami. Aj keď je šanca temer mizivá, Sema (Ebru Nil Aydın) na jednej z fotografií napokon predsa len nájde to, v čo dúfala. Cennet (Almila Ada) súrne potrebuje prácu, a tak aj keď ju pracovný pohovor v jednej pochybnej realitnej kancelárii oberie o väčšinu ilúzií, to miesto napokon vezme.

Melisa (Zehra Yılmaz) zúri, pretože na jej veľkú zlosť jej mama vo všetkom, čo robí a plánuje, už ráta aj s jej staršou sestrou. Kaya sa pokúsi varovať Arzu pred Cihanom (Fatih Dönmez), no aj keď tentoraz výnimočne vraví pravdu a naozaj nepreháňa, má smolu. Mahir (Hazım Körmükçü) je v šoku, keď mu mama povie o svojich podozreniach. Veď je to šialené... No na druhej strane to dáva zmysel.

Aj keď sa zdá, že Melisina stratégia na zblíženie so Selimom (Berk Atan) začína prinášať ovocie, zdanie klame. A ešte ako! Aj keď to medzi nimi stále trochu škrípe, Arzu to s Cennet nevzdáva. A nielen to, dokonca ju požiada o pomoc...

Sledujte v utorok, 22. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na