Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 106. epizóda

22. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 106. epizóda
Cennet: 106. epizóda Foto: Eccho Rights

Aj keď si Cihan ruky nešpiní sám, jeho muži si na jeho príkaz naozaj tvrdo podajú Kayu. A to je iba začiatok!

Selim (Berk Atan) má čo robiť, aby pred dvojtvárnou Melisou (Zehra Yılmaz) nevypadol z role, ktorú pred ňou hrá... Ktorú musí hrať, aby Cennet (Almila Ada) otvoril oči! Arzu (Esra Ronabar) začína vážne pochybovať o tom, či neurobila chybu, keď sa obrátila na Cihana (Fatih Dönmez) a vpustila ho do ich životov. Čo ak je na tom, čo o ňom vravia Kaya (Devrim Saltoğlu) a Halil (Cihan Köse), predsa len niečo pravdy? A čo ak je pravda... Všetko?!

Uveličená predstavou, že konečne získa, čo vždy chcela – Selima -, Melisa rýchlo skĺzne do starých koľají. Je necitlivá a protivná až strach, dokonca aj k svojej mame! Aj keď sa Cihan navonok tvári ako charakterný chlap a ľudomil, je schopný strašných zverstiev. Ruky si síce nešpiní sám, no jeho muži si na jeho príkaz naozaj tvrdo podajú Kayu. A to je iba začiatok!

Ťažko povedať, čo asi Cennet cíti pri pohľade na sestru chichotajúcu sa po Selimovom boku ako zaľúbená školáčka. Zostáva len dúfať, že si konečne uvedomí, že sa možno unáhlila, keď jej šťastie uprednostnila pred tým vlastným...

Sledujte v stredu, 23. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na