Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 107. epizóda

23. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 107. epizóda
Cennet: 107. epizóda Foto: Eccho Rights

Selim veľmi riskuje, keď všetko staví na jednu kartu, aby pred milovanou ženou konečne odhalil Melisinu pravú tvár.

Aj keď sú už uňho zvyknutí na všeličo, aj tak sú všetci v šoku z Kayovho (Devrim Saltoğlu) správania k Cihanovi (Fatih Dönmez). No Arzu (Esra Ronabar) si napriek tomu nájde chvíľku porozprávať sa so Selimom (Berk Atan) o Cennet (Almila Ada) a Melise (Zehra Yılmaz). Halil (Cihan Köse) zaplatí privysokú cenu za Kayovu slobodu... Na rozdiel od Semy (Ebru Nil Aydın), ktorá pri najlepšej vôli nevie, ako sa má teraz k Cennet vlastne správať, férový Mahir (Hazım Körmükçü) ju berie úplne normálne – ako ďalšieho člena rodiny, ako druhú dcéru. Melisa aj naďalej hrá pred sestrou trápne divadielko, že pokiaľ ide o Selima, bez váhania by pre ňu urobila to isté, čo ona pre ňu – a stále jej to vychádza!

Arzu napokon zistí, že Kaya skutočne neklamal a jej i Cennet hrozí od Cihana (Fatih Dönmez) vážne nebezpečenstvo. Zúfalo sa preto ponáhľa za dcérou, na Melisinu narodeninovú oslavu, rovnako ako Kaya z druhého konca mesta... Selim veľmi riskuje, keď všetko staví na jednu kartu, aby pred milovanou ženou konečne odhalil Melisinu pravú tvár.

Nešťastná a poriadne zmätená Cennet vôbec nechápe, čo sa deje, keď sa pred ňou zrazu, ako blesk z jasného neba, zjavia obaja jej rodičia. A než jej stihnú čokoľvek vysvetliť, do tmy štekne výstrel...

Sledujte vo štvrtok, 24. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na